Close

Esam uzsākuši darbu pie BAM (Biedrības Ar Makšķeri) StreetFishing.lv līgas izveides.

Jau divus gadus, Mūsu biedri un draugi piedalās Latvijas Čempionātā StreetFishing (Spiningošana pilsētas vidē no krasta), un pateicoties šai sporta disciplīnai dzima Mūsu biedrība.

Mēs praktiski visi sākam ar spiningošanu no krasta, kāds paliek krastā, kāds pārsēžas laivā.
Idejas mērķis ir veicināt StreetFishing popularitāti Latvijā un dot iespēju ikvienam piedalīties un pamēģināt sajust to sporta garšu, jo kas zin. Pamēģinās, iepatiksies, un varbūt nākotnē jau tiksimies Latvijas čempionātā, vai arī kļūsi par patstāvīgu Mūsu StreeFishing līgas dalībnieku.

Patreiz 2022.gada 13.Augustā organizējām pirmo Streetfishing koptreniņu. Pulcējot 29 dalībniekus, tai skaitā divus jauniešus. Liels prieks par kuplo dalībnieku skaitu. Šis pasākums un kuplais dalībnieku skaits deva papildus motivāciju Mums kā organizātoram neapstāties un turpināt iesākto.

Patreiz esam jau izsludinājuši otro Streetfishing koptreniņu 2022.gada 24.Septembrī. Cerams, ka sapulcināsim vēl lielāku dalībnieku skaitu un uz pozitīvas nots noslēgsim šī gada sezonu, bet kas zin, ja Rudens laikapstākļu ziņā būs labvēlīgs – tad būs vēl šogad.

Skatoties un plānojot 2023.gada sezonu!
Organizēsim 6 posmus – posmi notiks ne tikai Rīgā;
Posms būs vienas dienas pasākums;
Apbalvos katra posma labākos trīs;
Apbalvos gada kopvērtējuma labākos trīs gan individuālajā ieskaitē, gan komandu ieskaitē..

Ja kāds vēlas atbalstīt šo pasākumu, būt daļa no viņa. Lūdzu sazināties ar Mums pa e-pastu: info@armakskeri.lv